KIDBALL

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРАМИ

Клуб Lasertag

+38 (098) 395 - 34 - 56

Клуб Lasertag

+38 (073) 395 - 34 - 56

Клуб Lasertag

+38 (095) 29 - 423 - 45

KIDBALL

Дитячий пейнтбол (кідбол) в Черкасах

За сплеском емоцій, рівнем азарту, активності Kidball залишає далеко позаду традиційні дитячі ігри. Сповнена веселих несподіванок розвага абсолютно безпечна. Разом з батьками навіть малюки старше 4 років можуть стати повноцінними учасниками яскравого, захоплюючого дійства.

Надійне дитяче спорядження набагато легше дорослого:

  • зручний пластиковий пейнтбольний маркер працює за помповим принципом, стріляє втричі повільніше, оснащений запобіжником, що виключає непередбачувані постріли;
  • кулі калібру 50 наповнені кольоровим желатином, мають меншу вагу, не викликають неприємних відчуттів, болю, алергічних реакцій;
  • спеціальний пружинний механізм сповільнює послаблює силу пострілу;
  • учасники будь-якого віку забезпечуються захисним одягом відповідного розміру, рукавицями, шоломами та масками.

Відбиток маркування від розбитих куль підтверджує рівень ураження.

Кіндбол розрахований для дітей до 12 років, хоч і втілює в собі всі тактичні та стратегічні можливості пейнтболу. Для участі хлопчикам та дівчаткам не потрібно мати спеціальну фізичну підготовку, в імпровізованому бою кожна дитина швидко стане справжнім воїном. Не розгубитись допоможуть досвідчені інструктори. Вони навчать користуватись маркетом, познайомлять з особливостями тактичної гри.

Цікаві сценарії захоплюють, можливість самостійно приймати важливі, рішучі рішення додають дітлахам впевненості, а активний рух на свіжому повітрі – здоров'я та життєрадісності.

Організувати незабутній відпочинок для свої чад та їх друзів, однокласників можна на трьох майданчиках нашого клубу, до яких не складно доїхати громадським чи власним транспортом.

ДЛЯ ДІТЕЙ

Хочете відчути себе справжнім героєм? Відірвіться від комп’ютерів та гаджетів, розкажіть батькам про нову динамічну гру.

На полі бою вас уже чекає сучасна зброя. Запросіть кілька друзів та виміряйтесь силою, кмітливістю та винахідливістю. Не вагайтесь, реалізувавши на практиці фантастичні задуми з комп’ютерних стимуляторів отримаєте крутіші відчуття. Велика арена сповнена перешкод, засідок, хитрих пасток подарує шалені пригоди. Друзі реально будуть вражені, ваш авторитет підніметься на недосяжний рівень.

Будьте уважні! В секретних схованках союзники залишили вам запас додаткових кульок.

Маленька підказка. На території військових дій можна знайти прапор суперників і отримати нищівну перемогу.

ДЛЯ БАТЬКІВ

Підтримайте бажання дитини розвиватися, подаруйте їй яскраве, незабутнє дійство на свято чи просто у вільний час. Кіндбол – це не звичайна гра, це суміш спорту, ерудиції та дружніх веселощів. Він навчить дітей будувати командні стосунки, обирати вірних соратників, знаходити вихід зі складних ситуацій.

Щоб Ви не сумували, клуб безкоштовно надає інвентар та площадки для гри у різноманітні спортивні ігри.

Гостей чекає польова кухня, затишні місця відпочинку, психологічну розрядку подарують мальовничі краєвиди та плескіт дніпрових хвиль.

БЕЗПЕКА

Наші ігрові майданчики та зони відпочинку відповідають встановленим санітарним нормам, вимогам безпеки, мають рівне покриття, виключають виникнення загрози травмування.

Зброя після кожної гри чиститься та перевіряється, пошкодження не допускається.

Зручне захисне спорядження не заважає рухатися, захищає одяг від забруднення.

Під час гри кваліфікований суддя стежить за процесом, що відбувається на майданчику, слідкує, щоб діти не підходили на небезпечну відстань один до одного, не перетинали за середину поля, не перебігали на територію суперника, не знімали маски.


Клуб Lasertag © 2008 - 2022

Час завантаження сторінки: 0.0568 s