LASERTAG

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРАМИ

Клуб Lasertag

+38 (098) 395 - 34 - 56

Клуб Lasertag

+38 (073) 395 - 34 - 56

Клуб Lasertag

+38 (095) 29 - 423 - 45

LASERTAG

Лазертаг в Черкасах та області

Нова динамічна гра Lasertag – справжній тренд сьогодення, що дарує можливість, не від’їжджаючи з міста, розважитись та відчути надзвичайний вибух адреналіну. Високотехнологічне дійство перенесе учасників в умови реального бою, надасть можливість кожному проявити свою сміливість, ерудицію, спритність та винахідливість.

Мета гри – за допомогою лазерного автомата (тагера) вразити віртуального чи справжнього противника лазерним променем. Спеціальна пов'язка – датчик фіксує всі ураження, повністю виключаючи нечесність рахунку. По закінченню сета кожен отримує статистику перемог чи невдач, визначає результативність своїх дій. Розмаїття захоплюючих сценаріїв дозволяє грати в команді чи самостійно.

Лазерні бої не мають вікових обмежень. Відважні шестирічні воїни не просто стануть учасниками надзвичайно цікавої пригоди, але й навчаться долати перешкоди, обходити пастки, самостійно планувати тактику та приймати правильні рішення. Дорослих чекає занурення у просякнутий духом братерства світ спортивних змагань - найкращий відпочинок від буденної рутини.

ЛАЗЕРТАГ - ЦЕ ВІДМІННИЙ СПОСОБ ВІДЗНАЧИТИ:

Клуб Lasertag

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Клуб Lasertag

КОРПОРАТИВ

Клуб Lasertag

ДИТЯЧЕ СВЯТО

На відміну від інших розваг Lasertag має ряд переваг:

  • ураження інфрачервоним променем не викликає болю чи неприємного відчуття;
  • опромінювання абсолютно безпечне для здоров'я людей;
  • зброя не потребує перезарядки, не реагує на погодні умови, дальність пострілу досягає 200 метрів, точність технічно вивірена, випадковий збій практично не можливий;
  • не потрібні захисний одяг, шоломи чи маски.

З огляду своїх уподобань, вільного часу гравці отримують можливість с самого початку запрограмувати боєкомплект та кількість життів. Для досягнення перемоги можна використовувати додаткове обладнання:

  • гранати,бомби, міни – розтяжки;
  • аномальні зони;
  • радіаційне випромінювання.

Клуб пропонує два способи проведення гри Лазертег:

  • аренний, який проходить у спеціально обладнаному приміщенні, частіше затемненій, що підсилює ефект несподіваності, додає загадковості діям противника;
  • на відкритому майданчику, де гравці, завдяки простору, мають змогу активніше рухатись, реалізовуючи більш сміливіші стратегічні та тактичні плани.


Клуб Lasertag © 2008 - 2022

Час завантаження сторінки: 0.0536 s