ПЕЙНТБОЛ

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРАМИ

Клуб Lasertag

+38 (098) 395 - 34 - 56

Клуб Lasertag

+38 (073) 395 - 34 - 56

Клуб Lasertag

+38 (095) 29 - 423 - 45

ПЕЙНТБОЛ

Пейнтбол в Черкасах

Цивілізовані люди віддають перевагу здоровому, активному відпочинку. Динамічна гра Пейнтбол закономірно здійнялась на вершину популярності, адже вона дарує можливість зануритись в інший світ, відчути гостроту небезпеки, дружньої підтримки, насолодитися радістю життя.

Перед озброєними пейнтбольними маркерами гравцями постає завдання вразити суперника желатиновою кулею, яка розриваючись залишає кольорову пляму на формі. Перемагає найбільш спритний, винахідливіший учасник, здатний правильно спланувати свої дії та передбачити задуми суперника.

Розроблено дві категорії гри:

  • пейнтбол (для дорослих);
  • кідбол (для дітей від 4 до 12 років).

Активна командна гра Paintball - ідеальний варіант для корпоративу чи відпочинку в колі друзів. Кожен отримає можливість вочевидь побачити дії своїх колег чи однодумців, оцінити їх здатність швидко приймати рішення в екстремальних ситуаціях, будувати взаємовідносини, просякнуті духом братерства та дружньої підтримки. Це чудова нагода виявити в собі потаємні здібності, продемонструвати ерудицію і сміливість. Сімейний відпочинок за грою у кіндбол внесе у стосунки з дітьми дзвінки акорди довіри, рівноправ’я, твердого переконання у непорушність сімейних цінностей.

Kidball безпечний для дітей. Весела розвага класом допоможе здружити школярів, дасть вихід надлишку енергії, залишить яскраві спогади на все життя. Для дітвори підготовлені легкі пластикові маркери зі спеціальним пружинним механізмом, що сповільнює швидкість польоту кульки.

Удар желатинової кулі не викликає болю чи алергічних реакцій. Від кольорових уражень одяг та шкіру захистить спеціальне спорядження.

Серед безлічі сценаріїв, які пропонує наш клуб, кожен знайде цікавий варіант. Досвідчені інструктори:

  • навчать користуватися маркерами, правильно вести бій;
  • прослідкують, щоб школярі не порушували правила, не знімали шоломи та маски;
  • запропонують урізноманітнити тактичний план, додати апгрейди.

Персонал постійно контролює технічну справність зброї, для кожної гри підготовлені чисті, випрані форми, маски, рукавиці.

Більше 10 років клуб пропагує культуру активного відпочинку. Грати у пейнтбол можна на трьох спеціально обладнаних майданчиках, розміщених у місті. Дістатись зручно як громадським, так і власним транспортом, для великих компаній передбачено влаштування трансферу.

Приєднуйтесь до шанувальників Paintball, обирайте комфортний рухливий відпочинок.


Клуб Lasertag © 2008 - 2022

Час завантаження сторінки: 0.0562 s